Dá se naučit „jak být šťastný“ ?

Letní škola štěstíV těchto dnech probíhá minikurz CentraZměn jako předskokan druhého ročníku Letní školy štěstí. Přišlo nám od Vás pár e-mailů, kde se nás ptáte, co si o LŠŠ myslíme, jestli to za ty peníze stojí, jaká je naše zkušenost, jestli stačí jediné léto k nějaké životní změně, je vůbec možné naučit se být šťastný přes léto, jestli to není jen další Neurorestart…. atd.

Pokud nevíte, o čem mluvím – co to Letní škola štěstí je, vstupte do jejího minikurzu ZDARMA, který Vás opravdu k ničemu nezavazuje. Jen Vám nastíní, jakým směrem se bude LŠŠ dále ubírat.

V současné chvíli jsou k dispozici 3 VIDEA ZDARMA.

banner_4

 

Vaše otázky:

Otázka 1.: Je možná taková životní změna za jedno léto? Můžu se naučit být šťastný?

ANO, změna možná je. Jsem dokonce přesvědčená, že může stačit minikurz, jedno video, minuta… okamžik, ve kterém si uvědomíte, jak všechno co Vás vzdaluje od šťastného života existuje, jen ve Vaší hlavě.
NE, nemůžete se naučit nic nového. Věřím, že jsme šťastní pořád a od přírody. Není se to potřeba učit. Je SUPER, KDYŽ Vám někdo ukáže, jak snadno zaměňujeme štěstí za věci, které s ním nemají nic společného.

Letní škola štěstí Vás nenaučí, co máte dělat, abyste byli konečně  šťastní. Ukáže Vám, že šťastní můžete být kdykoli a nemusíte proto dělat vůbec nic.

Pro každého z nás je štěstí něco jiného. Pro mě je štěstí synonymem ke slovu láska, synonymem k tomu, že jsem. Je to pocit jednoty a sounáležitosti, pocit lehkosti, pocit kdy nepotřebuji nic a všechno co chci už mám…Pocit JSEM.

Otázka 2. Stojí to za ty peníze?
Tohle je moje oblíbená:)  Když v loňském roce začínal první ročník LŠŠ slyšela jsem ji poměrně často. Stojí to za ty peníze? Nic takového tady ještě prý nebylo, nevím do čeho jdu… Hm..
(Na rozdíl od účastníků, kteří šli do prvního ročníku, vy znáte jejich ohlasy. Tak trochu víte, do čeho jdete.)

Objevení, které Vám může LŠŠ dát, daleko převyšuje cenu programu. (A to teď ani z hlavy nevím, jaká ta cena je.) Opravdu se může změnit Váš pohled na svět. Život se může zjednodušit. Můžete si ho užívat. Tímhle jsem si jistá.

Nesetkala jsem se s žádným účastníkem prvního běhu, který by byl s programem nespokojený. Naopak setkala jsem se řadou lidí, kteří první školou prošli a ještě po roce pročítají materiály, které získali. Mají se k čemu vrátit, když se ztratí. Vrací se nejen k materiálům, stále komunikují v uzavřené skupině na Facebooku.

Otázka 3. Osobní zkušenost

S Letní školou štěstí jsem měla možnost seznámit se až zpětně v rámci Akademie Naučte se vzkvétat. Nestudovala jsem LŠŠ, ale zpětně jsem si mohla poslechnout webináře a pročíst si lekce ke stažení. Vladimír je neuvěřitelná osobnost a věřím, že společně se Zdeňkou dají do LŠŠ2 to nejlepší ze sebe.

Jaká je moje zkušenost s CentremZměn se můžete dočíst zde
Tady je malá ukázka toho, co jsem Vláďovi a Zdeňce napsala jako zpětnou vazbu na Naučte se Vzkvétat…

Díky vám:
…se nemusím ptát jak. Když chci, tak to prostě zkusím NĚJAK.
…vím, že pravda je vždy vyjádřena větou jednoduchou a končí tečkou. TEČKA. Všechny další čárky jsou myšlenky, nebo marketing.:)
…je úplně jedno, co si myslím o tom, kdo jsem a co se děje:)
…vím, že jediný způsob, jak si užít život, je žít ho tady a teď. V každém okamžiku být pro ten jediný okamžik.
…minulost i budoucnost jsou jen v myšlenkách.
…vím, že nikdy neznám celou pravdu.
…cítím, že není nic, co bych v životě opravdu musela. (Možná jednou umřít, ale co když zejtra někdo něco vymyslí? :))
…nevadí, když se ztratím. Už jsem tam párkrát byla a vrátím se:)
…se nebojím co se stane, moje štěstí na tom nezávisí.

Otázka 4. Není to něco jako Neurorestart?
Ne:) Možná Vás může mást podobná forma propagace. Ale to je jen jen forma, ne obsah. Myslím, že způsob podpory prodeje, kdy dostanete nejen malou ochutnávku, ale pořádnou nálož ZDARMA a teprve pak se můžete rozhodnout jestli chcete víc, je super.

video-tipy-500x500.png

Nemusíte nic. Ochutnat můžete zdarma TADY – minikurz Letní školy štěstí.

Katka Fišerová
Poznání vlivu myšlenek na prožívání změnilo můj život. Proto se ve volných chvílích věnuji transformativnímu koučinku a pomáhám lidem, uvědomit si to, jak krásný ŽIVOT je. Je to krásná práce. Kromě TK pracuji jako affiliate managerka pro www.ONLINEjazyky.cz a jsem šťastným členem týmu Firmy 2.0, kde se věnuji vzkvétání celého týmu a aplikace SmartEmailing.
Komentáře