ŽIVOT nejlépe poznáte, když ho budete ŽÍT

a o tom je transformativní koučink

Koučování probíhá po domluvě přes skype. Vybrat si můžete koučink s Katkou, Kájou, s Tomášem nebo s Pavlem. Nebojte se, jaké to bude. Chce se Vám teď zavolat nám, nebo napsat?

JSME TU PRO VÁS

„Transformativní kouč je někdo, kdo ve Vás věří.  Nehodnotí a přijímá Vás takové, jací jste. Svým nasloucháním vytvoří bezpečný prostor, abyste mohli najít a následovat svoji vlastní vnitřní radost. A mohli jste si užívat svůj život.“

VYZKOUŠEJTE TRANSFORMATIVNÍ KOUČINK ZDARMA

Mnozí z nás mají zafixováno, že život je příliš složitý, že ho nelze brát na lehkou váhu, že „to prostě není jednoduché“.
Díky tomuto přesvědčení jsme málokdy schopni uvěřit jednoduchosti řešení našich problémů.

Zeptejte se sami sebe, pokud se Vám podaří vyřešit pro Vás velký a složitý problém naprosto lehce a jednoduše? Věříte v tu chvíli tomu, že jste zrovna Vy měli štěstí, díky kterému Vám „bylo dovoleno“, aby se Váš problém vyřešil, nebo Vás možná napadne, že problém byl složitý pouze a jen ve Vaší hlavě? Ale jinak by šel vyřešit lehce?

Otázka k zamyšlení že?

Náš koučink je určen pro všechny, kdo s námi chtějí zkusit uvidět, že i ty složité problémy jdou nejen vyřešit, ale jdou dokonce vyřešit lehce a s radostí 🙂 Že by to problémy vlastně nebyly?

Jak by Vám bylo, kdybyste věděli…
…že ve svém životě nemůžete udělat nic špatně,
…že neexistují správná a špatná rozhodnutí,
…že všechno je v pořádku,
…že zážitky z minulosti ani obavy z budoucnosti nemusíte nosit s sebou,
…že věci jsou prostě tak, jak jsou.

3 měsíce, které mohou změnit Váš život

Po první hodině si sami rozhodnete, jestli chcete pokračovat dále formou 3měsíčního programu, ve kterém se postupně podíváme na vnímání a vybrané aspekty Vašeho života - na minulost, vnímání cílů, vztahy, peníze, zdraví... Během 3 měsíčního transformativního koučinku Vás čeká celkem 12 online setkání a 1 koučovací den na závěr.  Budeme spolu každý týden. Kromě běžných skype konzultací pro Vás budeme k dispozici také na e-mailu a telefonu. Cena programu je: 24 000 Kč a splatná je před jeho zahájením.