Vzorec na štěstí – vypočtěte si, kdy můžete být konečně šťastní…

s ksichtikemTo jak náš svět funguje je dokonalá záležitost. V moment, ve kterém uvidíte, jak věci jsou – celý svět se zjednoduší. Jako byste se vrátili k sobě. Nic není složité. Buď víte, co dělat a děláte to, a nebo nevíte a tečka. Je Vám jedno, že nevíte. Jste v klidu.

Fascinuje mě, jak jednoduché je vždy řešení problémů, když se vrátím zpátky a uklidním se. Fascinuje mě, jak jednoduché a báječné to je, když najednou není co řešit, protože ani nikdy nebylo.

My lidi si strašně rádi hledáme dlouhé cesty ke štěstí. Strašně se bráníme tomu připustit si, že to složité být nemusí. Jako kdybychom si štěstí museli zasloužit. Proto jsem sebrala všechny své síly a pokusila jsem se odpovědět na otázku, jak můžeme být konečně šťastní – tím nejsložitějším způsobem. Lidi, chcete to těžké? Fajn, tak tady to máte…

VZOREC NA ŠŤASTNÉ DNY

A pozor. Následující vzorec je univerzální.
(Prosím nejde tady o matematiku ani o čísla. Věřím, že uvidíte, co je za čísly, písmeny, za slovy. Věřím, že to ucítíte.)

Následující vzorec na to, kdy být šťastní:

  • Platí pro všechny lidi bez rozdílu toho – kolik jim je let, kolik toho zažili.
  • Platí pro všechny bez rozdílu toho – jestli bydlí ve městě, nebo na vesnici.
  • Platí pro všechny, kteří jsou sami. Pro všechny, kteří mají partnera i pro ty, kteří jich mají několik.
  • Platí bez ohledu na víru… bez rozdílu toho, věříte-li v Boha, v Sílu přitažlivosti, vesmírnou energii, v sebe nebo nevěříte vůbec ničemu.
  • Platí pro všechny hubené i baculaté.

Funguje stoprocentě a neexistují  z něj vyjímky.

  • Platí pro ty, kteří odpustili i pro ty, co nedokážou odpustit.
  • Platí i pro ty, kteří se nemají rádi.
  • Platí pro ty, kteří věří, že mají osud ve svých rukou. Platí i pro ty, kteří se nechávají vést svým srdcem.
  • Platí stejně pro zdravé i nemocné.

Nejbáječnější na tomhle vzorci je, že nemusíte znát všechny jeho proměnné – nemusíte znát hodnotu X. Přesto poznáte výsledek…

[ X(a+b)] -1 NEBO 365x

Potřebujete vysvětlivky? 🙂

Matematika mi nikdy moc nešla. Řeknu Vám, že je vlastně úplně jedno, co je to za vzorec…

„X“ může být počet let, „a“ může označovat množinu dní, které se již stali  – včera, před měsícem, před rokem… „b“ může označovat množinu dní, které teprve přijdou – zítra, za měsíc, za rok… Pokud bychom tato čísla do vzorce dosadili a odečetli „-1“ – vyšly by Vám dny, kdy šťastní být v životě nemůžete… Jediné důležité číslo je  1 = DNES.

Neříkám, že jste nemohli prožít ve svém životě krásné chvíle, nebo že Vás nečekají krásné chvíle v budoucnosti. Říkám tím jen to, že vždy tyto okamžiky budete prožívat stejně jako teď. Teď. Teď. Teď. Včera ani zítra si štěstí prožít nemůžete jinak než dnes. Zítra bude pro Vás dnes. Včera jste prožívali jako dnes. V moment, kdy si uvědomíte, že ŽIVOT si můžete užít jenom DNES – TEĎ… získáte nový vzorec na počet šťastných dní…a ten je už daleko jednodušší.

365 dní v roce krát počet let = Počet dní, ve kterých můžete být šťastní.
Každý den. TEĎ. TEĎ a TADY. Užívejte si každý okamžik a minulost nechcte minulosti. Už se stala. To že ji dokážete prožívat znovu a znovu… je jen ve Vaší hlavě. Nic z toho co se stalo Vám nebrání užít si život TEĎ. Minulost nemusíte prožívat. Máte dar přítomnosti. Máte dar štěstí, který v sobě nosíte. Nestrachujte se budoucnosti, nevíte co se stane a prožívat ji budete jako dnes.

Co vidíte kolem sebe teď? Co slyšíte? Jste myšlenkami u toho, co právě děláte? Nebo se v myšlenkách touláte v minulosti, kterou nemůžete vrátit? Teď…

Katka Fišerová
Poznání vlivu myšlenek na prožívání změnilo můj život. Proto se ve volných chvílích věnuji transformativnímu koučinku a pomáhám lidem, uvědomit si to, jak krásný ŽIVOT je. Je to krásná práce. Kromě TK pracuji jako affiliate managerka pro www.ONLINEjazyky.cz a jsem šťastným členem týmu Firmy 2.0, kde se věnuji vzkvétání celého týmu a aplikace SmartEmailing.
Komentáře