Vyšší smysl života? Nevím, jsem člověk, tak žiju…

smysl_zivotaNěkteří lidé pokládají svůj život za jakousi povinnost, kterou musí nějak zvládnout a „nějak to doklepat“. Těchto lidí se obvykle ptám: „Příteli, co ti na tomhle životě dává smysl?“ Už párkrát jsem dostal tuhle odpověď: „Já jsem asi v minulém životě byl zlý člověk a nyní si to musím tímto životem vytrpět, co si o tom myslíš ty?“

Neznám důvod toho, proč jsme zde na světě a nehodlám se tím ani nijak zabývat. Jsme lidé, bylo nám „něčím“ umožněno žít, tedy jediným čím se zabývám, je to, co vím – Já žiju!. Mnoho lidí přemýšlí nad věcmi, kterým nejsme schopni v této chvíli porozumět místo toho, aby se zabývali tím, že žijí. Je to proto, že většinou nemohou najít cestu ze svých problémů, tedy hledají odpovědi někde venku – „mezi tajemnými tématy jako jsou minulé životy“, které se v tu chvíli stanou osvobozující, protože vlastně vyřešit nejdou, ale díky nim nemyslí na ty svoje každodenní trable.

Ty nás obvykle dostihnou stejně a my hledáme pomoc, která v tu chvíli dá životu smysl. Pomoc u různých životních poradců, kteří nás učí, že pomocí osvědčených metod, postupů a receptů můžeme svůj život změnit. S tím JÁ NESOUHLASÍM!
Vy jste pro sebe vlastní inspirací, jak svůj život žít a pokud toto uvidíte, přestanou Vám jakékoli metody dávat smysl. To je to, co mi tady děláme, rady a metody na život u nás nehledejte. Máme pro Vás možná jen jednu… žijte.

Chcete zůstat v kontaktu? Zanechte nám svůj e-mail…

Mail:* Jméno: Příjmení:

Tagy:
Komentáře