Ohlas na živé setkání v Praze

2621_1038309884689_1500637_nJe to sice už nějaký pátek, takže mi pár věcí z poslední doby splývá, ale rád bych Ti dal zpětnou vazbu na „Pokec tří živě“. Váš celkově přátelský přístup dával tomuto setkání příjemně uvolněnou podobu.
Znám přednášky Vladimíra Vymětala a bylo velmi zajímavé, jak se odlišné osobnosti koučujících promítají do různě znějících odpovědí na společnou otázku. Všechny odpovědi však měly stejný zaklad a směrovaly ke stejnému cíli. Bavilo mě sledovat do jaké slupky jsou tyto odpovědi vždy zabaleny, aby je tázající dokázal akceptovat a přijmout.

Líbila se mi témata, která se na koučovacím večeru objevila. Otázky jako:

  • Dokážeme vlastně vůbec něco naplánovat?
  • Mám práci, která mě baví a dělá mě šťastnou, ale zároveň nemám dost peněz na jídlo a základní potřeby?
  • Mám relativně dost peněz, ale má práce nestojí za nic a mám strach že promarním celý život?

Co by se stalo, kdyby jsme si vědomě tady a teď vůbec nic nemysleli a prostě jen plně prožívali to co vnímáme? Na konci jsem měl z celého setkání i ze všech lidí příjemný pocit, asi jako všichni účastníci, a to pro mě bylo nejdůležitější, věděl jsem, že cesta z Brna do velkoměsta se mi vyplatila.

Martin Baumann

Katka Fišerová
Poznání vlivu myšlenek na prožívání změnilo můj život. Proto se ve volných chvílích věnuji transformativnímu koučinku a pomáhám lidem, uvědomit si to, jak krásný ŽIVOT je. Je to krásná práce. Kromě TK pracuji jako affiliate managerka pro www.ONLINEjazyky.cz a jsem šťastným členem týmu Firmy 2.0, kde se věnuji vzkvétání celého týmu a aplikace SmartEmailing.
Komentáře