Nemůže to být tak jednoduché – koučink zdarma

Mnozí z nás mají zafixováno, že život je příliš složitý, že ho nelze brát na lehkou váhu, že „to prostě není jednoduché“.

Díky tomuto přesvědčení jsme málokdy schopni uvěřit jednoduchosti řešení našich problémů.

Zeptejte se sami sebe, pokud se Vám podaří vyřešit pro Vás velký a složitý problém naprosto lehce a jednoduše? Věříte v tu chvíli tomu, že jste zrovna Vy měli štěstí, díky kterému Vám „bylo dovoleno“, aby se Váš problém vyřešil, nebo Vás možná napadne, že problém byl složitý pouze a jen ve Vaší hlavě? Ale jinak by šel vyřešit lehce?

Otázka k zamyšlení že?

Náš koučink je určen pro všechny, kdo s námi chtějí zkusit uvidět, že i ty složité problémy jdou nejen vyřešit, ale jdou dokonce vyřešit lehce a s radostí 🙂 Že by to problémy vlastně nebyly?

Vyzkoušejte, co všechno dokážete a sjednejte si první hodinu koučinku zdarma na e-mailu: chci@transformativnikoucink.tvorimesusmevem.cz.

Těšíme se na Vás
K+T+P

Katka Fišerová
Poznání vlivu myšlenek na prožívání změnilo můj život. Proto se ve volných chvílích věnuji transformativnímu koučinku a pomáhám lidem, uvědomit si to, jak krásný ŽIVOT je. Je to krásná práce. Kromě TK pracuji jako affiliate managerka pro www.ONLINEjazyky.cz a jsem šťastným členem týmu Firmy 2.0, kde se věnuji vzkvétání celého týmu a aplikace SmartEmailing.
Komentáře