Já vlastně nemusím…

luckaJiž delší dobu jsem znala některé principy, o kterých transformativní koučink hovoří, ale ještě mi nevešly skutečně do vědomí, stále jsem se v některých životních situacích ztrácela a řešila jsem to. Ztrácím se vlastně pořád, ale už mi to nevadí. 🙂

Díky pravidelným setkáním s Katkou jsem si uvědomila, jak často ještě věřím svým myšlenkám a propadám svým emocím a že vlastně nemusím.

Nemusím nic řešit, nemusím napravovat, nemusím nic dělat ani s těmi špatnými myšlenkami. Když je mi smutno, je mi smutno. I tohle se dá přijmout jako cokoli jiného a nemusím s tím dělat vůbec nic. Vlastně ani přijímat. Jsou to jen pocity – odrazy myšlenek. Přijdou a odejdou.
Děkuji….

Lucie Běhavá

video-tipy-500x500.png

Katka Fišerová
Poznání vlivu myšlenek na prožívání změnilo můj život. Proto se ve volných chvílích věnuji transformativnímu koučinku a pomáhám lidem, uvědomit si to, jak krásný ŽIVOT je. Je to krásná práce. Kromě TK pracuji jako affiliate managerka pro www.ONLINEjazyky.cz a jsem šťastným členem týmu Firmy 2.0, kde se věnuji vzkvétání celého týmu a aplikace SmartEmailing.
Komentáře