I VY MŮŽETE MÍT

ŠTASTNÝ ŽIVOT

PLNÝ LEHKOSTI 

JE TO JEDNODUŠŠÍ,
NEŽ SI MYSLÍTE...

Ten rok byl v mém životě dost zlomový. Řešila jsem spoustu věcí v soukromém i pracovním životě. V soukromém životě: rozchod s manželem, prodej domu, stěhování zpět k rodičům, to, jak se s tímto stavem vyrovnávaly moje dvě dospělé dcery. V pracovním životě jsem narazila na člověka, se kterým jsme si absolutně nerozuměli a on na mě začal podávat trestní oznámení, psát na mě různé stížnosti na všechny možné instituce. No prostě dost jsem se v tom plácala… A pak jsem poznala Tomáše a jeho práci. Tomáš mluvil hodně o myšlenkách. Povídali jsme si dlouho… no asi několik měsíců, než jsem si připustila, že to všechno může být opravdu jinak. A o tomhle Tomáš napsal ebook. Možná, kdyby mi ho dal tehdy, bylo by všechno rychlejší. Možná, nevím. To co říká a co v něm píše mi ale rozhodně otevřelo oči. Jsem šťastná. Jsem a žiju! To je přece pecka! Už vím, že nikdy mě neudělá šťastnou žádný chlap ani dům za 4 miliony. Vím to, už jsem to jednou měla. Teď to nemám a jsem šťastnější než kdykoli předtím. A udělala jsem to sama…Tomáš mi „jenom“ ukázal, jak věci fungují.
Blanka ŘezáčováStarostka obce

Najednou jsem si uvědomila, jak často ještě věřím svým myšlenkám a propadám svým emocím a že vlastně spousty toho nemusím...Nemusím nic řešit, nemusím napravovat, nemusím nic dělat ani s těmi špatnými myšlenkami. Když je mi smutno, je mi smutno. I tohle se dá přijmout jako cokoli jiného a nemusím s tím dělat vůbec nic. Vlastně ani přijímat. Jsou to jen pocity – odrazy myšlenek. Přijdou a odejdou. Moc děkuji! 🙂
Lucie Běhavá Sociální pracovnice v neziskové organizaci

CO NÁM BRÁNÍ VE ŠTĚSTÍ?

Jsme přeplněné šálky ve světě zahlceném informacemi.
Věříme velkému množství pravd i nesmyslů. Věříme, že šťastní budeme teprve až.. budeme mít lepší práci, více peněz, partnera, zhubneme atd... Věříme, že dosáhnout skutečného štěstí trvá roky a že si ho musíme zasloužit. Bez práce přece nejsou koláče. Věříme, že se musí něco změnit. Když už ho na chvíli máme strach, co se stane... je to přece jen chvilková záležitost, než zase zmizí... Čemu všemu to vlastně věříme? Kdo nám to řekl?

 EBOOK: KNIHA LEHKOSTI ZMĚNÍ VÁŠ ÚHEL POHLEDU. OTEVŘETE OČI. PROBUĎTE SE DO ŽIVOTA. JE ČAS VSTÁVAT A UŽÍVAT SI HO 🙂

E- book je veľmi zaujímavý. pomáha uvidieť, ako funguje náš každodenný život. Žijeme často v začarovanom kruhu svojich myšlienok, pocitov a predstáv, z ktorého nenachádzame východisko... A pritom je všetko také jednoduché. Po prečítaní e-booku prichádza nový pohľad na život. Nezmenia sa naše myšlienky, pocity, zmení sa však náš vzťah k nim a konečne začínam vidieť ako to v skutočnosti je. Život je radostnejší, bez obavy o budúcnosť a bez ľútosti nad minulosťou. Žijem tu a teraz a naplno si užívam život, ktorý je najväčším darom....! E-book sa mi veľmi pačil. Vďaka.
MUDr. Denisa PrisčakovaNeuroložka

ŠTASTNÍ ZA 7 DNÍ
(MOŽNÁ I DŘÍV)

Ano, i tak by se mohl jmenovat ebook, ve kterém jsme popsali JEDNODUŠE jak \"TO\" je.
Pokud si dovolíte zapomenout na všechno, co do teď víte, dovolíte si vrátit do svého života LEHKOST a RADOST, která je Vám vlastní ( ikdyž o ní možná teď nevíte). Ebook je díky svým kapitolám koncipován na 7 dní. Je možné, že pochopíte dřív. Možná budete potřebovat víc času, to nevadí. Máte ho. Netlačte na sebe. Nepíšeme nic, co byste vnitřně sami nevěděli. VŠICHNI JSME SE ŠŤASTNÍ NARODILI. Nezmizelo to.. je to v nás. Stačí zvolnit a dovolit si uvidět. A v tom Vám náš ebook pomůže. 

KAPITOLY EBOOKU:

MYŠLENKY

Skrze své myšlenky vytváříme svět, který prožívme. Nevybíráme si je, jsou jako příběhy, kterým nemusíme věřit.

MINULOST A KLÍČ K ODPUŠTĚNÍ

Minulost změnit nelze, a přesto ji řada z nás prožívá, jako by se změnit dala... Jediné místo, kde se naše minulost odehrává, jsme my sami.

BUDOUCNOST A PLÁNOVÁNÍ

Jaké to je pustit kontrolu a nechat se vést životem?

POCITY

Pocity jsou dokonalým ukazatelem - ne však toho, co se odehrává venku, ale čemu věříme.

TADY A TEĎ

A kdy jindy a kde než tady 🙂

ŽIVOT

Co když všechno, co potřebujete už máte?

KOLIK EBOOK STOJÍ?

Původně jsme chtěli ebook prodávat za cenu 680 Kč. Tahle částka se nám upřímně pocitově prostě líbila. Ano, počítali jsme kolik jsme investovali času i peněz (a s některými kurzy osobního rozvoje i vyhozených peněz:) než jsme my sami pochopili. Taky bychom Vám na tomto místě mohli vypočíst, kolik času jsme strávili tvorbou ebooku a přepisováním do nové a nové podoby, ale... to je přesně to, co nám nedává smysl. Chceme, abyste to měli jednodušší než my. Taky chceme, aby pochopilo, co nejvíce lidí. Podporujeme totiž myšlenku Šťastného Česka a tak jsme nějak došli k tomu, že částka za ebook bude symbolických 99 Kč.  

... ALE NE DNES. 
DNES VÁM HO DÁME ZDARMA.